Zielony Domek

Opinie


Autor / data: Kasia | 2014-06-29
Treść komentarza:Jeżeli szukasz domku z widokiem jak z widokówki - musisz przyjechac właśnie tu! Cisza i spokój, łąką, nieopodal las... dla mnie bajka!

Autor / data: Kasia i Tomek | 2014-08-07
Treść komentarza:Bardzo polecam, mili i pomocni ludzie, wygodne pokoje (sprawdzone latem i zimą), smaczne jedzenie, cisza spokój no i te widoki...

Autor / data: Ania anulka | 2015-06-16
Treść komentarza:super miejsce polecam

Autor / data: Iwona Trzcińska | 2015-06-30
Treść komentarza:Super miejscówka, gospodarze ok, warto. Cisza i spokój, wspaniałe widoki.

Autor / data: Dorota i Krzysztof Kurek | 2015-07-08
Treść komentarza:Nie ma piękniejszego miejsca pod całymi Tatrami, gospodarze - najwspanialsi, jedzenie - rewelacja - cały rok je wspominamy. Cisza, spokój, widoki zapierające dech w piersiach.Co tam dużo pisać - tęsknimy za Wami i za tym miejscem.Szkoda, że nie możemy częściej przyjeżdżać.

Autor / data: Agnieszka i Darek Wojczyk | 2015-07-08
Treść komentarza:Super miejsce z przepięknym widokiem na Tatry :D Cisza, spokój. Rewelacyjni gospodarze :D. Polecamy tą miejscówkę każdemu, kto ceni sobie fajną atmosferę.

Autor / data: Sylwia i Darek Ozimek | 2015-07-29
Treść komentarza:Miejsce wspaniałe , a właściciele SUPER POMOCNI w każdej sytuacji.Widok z balkonu przepiękny na Tatry a szczególnie rankiem przy kawce i wieczorem kiedy zachodzi słońce. Cisza , spokój , pokoje wspaniale wyposażone , czyste , pani Janka oto dba a Staszek wspaniale rozbawia gości dowcipami .Polecam! My tam wracamy za rok i to na pewno!!!!Pozdrawiamy właścicieli Darek i Sylwia .

Autor / data: Monika Alicja Wiktor i Paweł | 2016-02-05
Treść komentarza: Super miejsce z przepięknym widokiem na Tatry.Cisza i spokój,wygodne pokoje (sprawdzone latem i zimą),smaczne jedzenie,rewelacyjni gospodarze.Pozdrowienia z mazur już tęsknimy do tych widoków i czystego powietrza.

Autor / data: Natalia Simonowicz | 2016-07-23
Treść komentarza:W Zielonym Domku byliśmy jeden raz, ale na pewno zagościmy tam jeszcze nie raz. Domowy klimat. To coś dla miłośników ciszy i spokoju, pasjonatów gór. Polecam Wszystkim, bo warto! A kto raz zawita w Zielonym Domku- na pewno zapragnie tam powrócić. Pozdrawiamy serdecznie: Natalia, Łukasz, Michałek:)

Autor / data: Jan Mandla | 2016-09-19
Treść komentarza:Dziękuje za bardzo miłe przyjęcie .,miłą atmosferę i wspaniałą gościnność.Wszystkim znajomym będę polecać. .

Autor / data: Karolina Derezińska | 2016-12-29
Treść komentarza:Gorąco polecam wszystkim pobyt w zielonym domku . Piekne miejsce gdzie mozna wypocząc w spokoju. Pojedziesz raz to wrócisz szybciej niż ci się wydaje :)

Autor / data: Marzena Bałabuch | 2017-02-15
Treść komentarza:Byliśy sporą ekipą w lipcu 2016,pobyt na lipec 2017 już zarezerwowaliśmy :)

Autor / data: Marcin Raźniak | 2017-08-27
Treść komentarza:Polecam wszystkim. Super warunki na odpoczynek :)Fantastyczne widoki na góry oraz ten spokój !! Pokoje czyste oraz przytulne. Duża jadalnia, kącik zabaw dla dzieci Właścicielka miła i gościnna.

Autor / data: Agnieszka | 2018-06-03
Treść komentarza:Co roku liczną grupą odwiedzamy to miejsce i szczerze go polecamy. Gaździna jest jedną z najmilszych osób, które spotkałam - zawsze uśmiechnięta, pomocna. Widoki są ogromnym plusem. Cisza, spokój to dodatkowy atut

Autor / data: Paweł i Kasia | 2020-01-03
Treść komentarza:Za oknem piękna panorama Tatr, do Krupówek daleko, plac zabaw na miejscu. Gaździna super babka. Pokoje wyposażone w odrębne łazienki, zawsze czyste i przytulne. Lodówka na korytarzu. Kuchnia na dole plus kącik dla dzieciaków. Odpoczynek na wysokim poziomie. Byliśmy trzy razy. Pozdrawiamy


  Dodaj swój komentarz

Kod:

3c652

Przepisz kod:
Imię i nazwisko:
Treść komentarza: